Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
BabarSubhash
Volleybox
Siatkarki
Ukraina
Inna Denina
Dodaj tapetę
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
0
Kluby
7
Współpracownicy
122
Turnieje
26
Mecze
167
Nagrody
0
Dane siatkarki
Edytuj
Ranking
6826
Narodowość
Ukraina
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
1992-03-02
Wzrost
179cm
Wyświetlenia
3476
Dodano przez
F…M
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Ustawienia
Zakończyła karierę
Kto jest najlepszą siatkarką w historii?
Zobacz ranking siatkarek
Trenerzy (7)
Vladimir Buzayev
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2011/12
Fyodor Lashchenov
Iskra Lugansk
2006/07 - 2007/08
Yevgen Nikolayev
Khimik Yuzhny
2021/22
Piotr Khilko
Regina-MEGU
2019/20
Jan Drešl
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Viktor Turkula
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Asystenci trenerów (3)
Miroslav Jehlář
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Olena Turkula
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Statystycy (1)
Volodymyr Buhakov
Khimik Yuzhny
2021/22
Wiadomość
Siatkarki (111)
Alla Politanska
Khimik Yuzhny
2021/22
Wiadomość
Karina Denisova
Severodonchanka Severodonec
2012/13 - 2013/14
Wiadomość
Oleksandra Milenko
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19
Wiadomość
Nataliia Lukhanina
Severodonchanka Severodonec
2012/13 - 2013/14
Wiadomość
Inna Kolomiiets
Regina-MEGU, Khimik Yuzhny
2019/20, 2021/22
Wiadomość
Kaoane Loch
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Wiadomość
Svitlana Fartushniak
Novator
2018/19
Wiadomość
Polina Kochetkova
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Wiadomość
Valeriia Nudha
Novator
2018/19
Wiadomość
Marta Fedyk
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Wiadomość
Mhairi Agnew
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Wiadomość
Yana Zavala
Regina-MEGU
2019/20
Wiadomość
Kateryna Tkachenko
Novator
2018/19
Wiadomość
Anastasiia Nikolnikova
Khimik Yuzhny
2021/22
Wiadomość
Karolina Pidhurska
Regina-MEGU
2019/20
Wiadomość
Lyubov Yagodina
Severodonchanka Severodonec
2011/12 - 2012/13
Iryna Komisarova
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2011/12
Hanna Kyrychenko
Severodonchanka Severodonec, Khimik Yuzhny
2010/11 - 2013/14, 2021/22
Krystyna Niemtseva
Khimik Yuzhny
2021/22
Olena Sydorenko
Severodonchanka Severodonec
2012/13 - 2013/14
Svitlana Dorsman
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2013/14
Olga Trach
Severodonchanka Severodonec
2010/11
Yevgeniya Lytvynenko
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2012/13
Daria Stepanovska
Khimik Yuzhny
2021/22
Bogdana Anisova
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2011/12
Viktoriya Delros
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Kateryna Kalchenko
Iskra Lugansk
2006/07 - 2008/09
Anastasiia Mayevska
Khimik Yuzhny
2021/22
Yevheniia Khober
Khimik Yuzhny
2021/22
Kateryna Frolova
Novator, Khimik Yuzhny
2018/19, 2021/22
Antonina Kryvobogova-Zhuk
Regina-MEGU
2019/20
Nataliya Chernetska
Severodonchanka Severodonec
2012/13 - 2013/14
Maryna Dehtiarova
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2013/14
Yuliya Lonyuk
Severodonchanka Severodonec
2013/14
Olena Sych
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2011/12
Tetiana Litvinovska
Iskra Lugansk, Severodonchanka Severodonec
2006/07 - 2008/09, 2010/11 - 2013/14
Tetyana Khyliuk
Novator, Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2018/19
Angelina Dubianska
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19
Yuliia Mykytiuk
Khimik Yuzhny
2021/22
Anastasiya Trach
Severodonchanka Severodonec
2010/11
Taisia Khorolska
Severodonchanka Severodonec, Regina-MEGU
2010/11 - 2013/14, 2019/20
Dominika Ramajová
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Tetiana Rotar
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19
Yana Savochkina
Regina-MEGU
2019/20
Anna Storozhenko
Novator
2018/19
Yuliya Markouskaya
Severodonchanka Severodonec
2012/13 - 2013/14
Ganna Burbelyuk
Severodonchanka Severodonec
2010/11 - 2013/14
Valeriia Dromova
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Adriani Kamidinová
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Anna Přibylová
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Anita Sinhkh
Khimik Yuzhny
2021/22
Anastasiia Liakh
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Ganna Aksamit
Severodonchanka Severodonec
2011/12 - 2012/13
Polina Dziuba
Khimik Yuzhny
2021/22
Eliška Kořínková
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Maryna Mircheva
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Oksana Pylypenko
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Olena Stasivska
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19
Zuzana Látalová
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Nikola Látalová
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Yana Piantkovska
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Natálie Zemánková
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Anastasiia Demyshyna
Novator
2018/19
Amálie Vyjídáková
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Bohdana Hrytsyk
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Anastasiia Strelbytska
Regina-MEGU
2019/20
Inna Koval
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19
Oleksandra Protianova
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19
Lyudmyla Boroznova
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Vitalina Kimak
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Diana Holod
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Oleksandra Matviychuk
Novator
2018/19
Barbora Chaloupková
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Valeriia Parshyna
Regina-MEGU
2019/20
Olha Medvednikova
Severodonchanka Severodonec
2011/12 - 2012/13
Kateryna Fedyn
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Barbora Krajčíková
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Anzhelika Onopriychuk
Regina-MEGU
2019/20
Liliia Popovych
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Viktoriia Ihnatova
Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2020/21
Svitlana Rosokha
Regina-MEGU
2019/20
Larysa Tymchak
Regina-MEGU
2019/20
Anastasiia Zghurska
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Veronika Turkula
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Sofiia Palii
Regina-MEGU
2019/20
Olena Fedoriak
Novator
2018/19
Svitlana Halkina
Severodonchanka Severodonec
2011/12
Calley Heilborn
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Yuliia Vitiuk
Novator
2018/19
Anhelina Tsipko
Halychanka-TNEU-GADZ
2020/21
Lucie Truksová
TJ Sokol Šternberk
2022/23
Ganna Ginzhul
Severodonchanka Severodonec
2011/12
Anastasiia Yaremchuk
Novator
2018/19
Anastasiia Koisetska
Novator
2018/19
Lyubov Aloshko
Novator
2018/19
Oleksandra Tereschuk
Novator
2018/19
Viktoriia Petriv
Regina-MEGU
2019/20
Karina Samkova
Regina-MEGU
2019/20
Czy Inna Denina to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0