Player data

Edit
Ranking
316
Maiden name
Smajlović Ismailoğlu
Nationality
Turkey, Bosnia and Herzegovina
Position
Outside Hitter
Birthdate
1993-09-17
Height
189cm
Weight
73kg
Spike
310cm
Block
301cm
Dominant hand
Right
Views
53752
Added by
sait864

Agency

Istanbul - Ankara, Turkey

Social profiles

Edit

Family

Add

Settings

Timeline

1

#MelihaDiken 

 

Merhabalar Meliha Hanım biz Lima Spor Kulübü olarak size şöyle bir davet vermek istiyoruz. Bizim A takım Voleybol Takımımız TVF 1.Ligde oynuyor. Oyuncularımızın bazıları Fenerbahçe de yetişti ve sizde bir Fenerbahçe Voleybo... Show more

1 year ago 0 351 248
Kerem Tatlav1 year ago 248 0
2

Meliha İsmailoğlu (born 17 September 1993) is a Turkish national volleyball player of Bosnia-Herzegovina origin. Today, she plays as spiker in Fenerbahçe Opet Women's Volleyball Team. She is also a member of the Turkey Women's National V... Show more

1 year ago 2 2834 2301
Hidalgoo1 year ago 2301 2
3
Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL 2023 Yarı Final Maçı

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL 2023 Yarı Final Karşılaşması

?? ABD        16 Temmuz Pazar     03.00

#Turkishfans #HaticeGizemÖrge#SimgeŞebnemAköz#CansuÖzbay #MelissaVargas#KübraAkman#HandeBaladın #DeryaCebecioğlu#ElifŞahin#EdaEr... Show more

2023-07-15 0 3568 1414 1 min read
Sude7 months ago 1414 0
0
Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL 2023 Çeyrek Final Maçı

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL 2023 Çeyrek Final Karşılaşması

?? İtalya    13 Temmuz Perşembe      22.00 #Turkishfans #HaticeGizemÖrge#SimgeŞebnemAköz#CansuÖzbay #MelissaVargas#KübraAkman#HandeBaladın #DeryaCebecioğlu#ElifŞahin... Show more

2023-07-11 0 2433 923 1 min read
Sude7 months ago 923 0
2
Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL 2023 3. Hafta Maç Programı

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL 2023 3. Hafta Maç Programı

?? Japonya       28 Haziran Çarşamba    13.00

?? Tayland       29 Haziran Perşembe    16.30

?? Brezilya        30 Haziran Cuma           16.30

?? Hırvatistan   2 Temmuz Paz... Show more

2023-06-26 0 2852 1704 1 min read
Sude8 months ago 1704 0
3
Türkiye Milli Takım VNL 2023 2. Hafta Maç Programı

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL 2023 2. Hafta Maç Programı

?? Hollanda       14 Haziran Çarşamba     15.30

?? Polonya         15 Haziran Perşembe     12.00

?? Kanada          16 Haziran Cuma            08.30

?? Dominik C.     18 Ha... Show more

2023-06-11 0 2404 1085 1 min read
Sude8 months ago 1085 0
Are you Meliha Diken?
Take over the profile
0